UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Beżowy i czerwony to barwy Elbląga od początku trnasportu, więc dlaczego nie odrodzić kolorystyki?
jednak za
Beżowy i czerwony to barwy Elbląga od początku trnasportu, więc dlaczego nie odrodzić kolorystyki?
jednak za