UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można byłovby jeszcze określić minimalną predkość tramwajów bo ta obecna to śmiechu warta. ostatnio jechałem ok 40 minut z dworca na zawade. to poprostu kpiny z klientów tramwajów. ktoś już dawno powinien pomyśleć o szybszym transporcie.