UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja osobiście stawiam na ten pomysł i wcale nie jest on głupi. Powinna obowiązywać określona kolorystyka, a i na reklamy powinno być wyznaczone miejsce. Oni stawiają na atrakcyjność miasta i jest to plus.
Aga
Ja osobiście stawiam na ten pomysł i wcale nie jest on głupi. Powinna obowiązywać określona kolorystyka, a i na reklamy powinno być wyznaczone miejsce. Oni stawiają na atrakcyjność miasta i jest to plus.
Aga