UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego nie można głosować kilkakrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to jest kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłem ze Pis-uary to jest jeden wielki kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie tylko samoobrona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się omamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIEPIS