UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie można głosować kilkakrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to jest kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłem ze Pis-uary to jest jeden wielki kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie tylko samoobrona jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dajcie się omamić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIEPIS