UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Można byłovby jeszcze określić minimalną predkość tramwajów bo ta obecna to śmiechu warta. ostatnio jechałem ok 40 minut z dworca na zawade. to poprostu kpiny z klientów tramwajów. ktoś już dawno powinien pomyśleć o szybszym transporcie.