UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te wszystkie " bojówki " polityczne w naszym kraju uważają że mogą robić wszystko bezkarnie pod swoimi sztandarami. Tak było też w Niemczech za czasów hitlerowskich a potem w Polsce za czasów stalinowskich. Czy polacy potrafią wyciągnąć z tego naukę?? Przecież to jest realne zagrożenie dla narodu !!!!

stary elblążanin

Anuluj