UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te wszystkie " bojówki " polityczne w naszym kraju uważają że mogą robić wszystko bezkarnie pod swoimi sztandarami. Tak było też w Niemczech za czasów hitlerowskich a potem w Polsce za czasów stalinowskich. Czy polacy potrafią wyciągnąć z tego naukę?? Przecież to jest realne zagrożenie dla narodu !!!!

stary elblążanin