UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te wszystkie " bojówki " polityczne w naszym kraju uważają że mogą robić wszystko bezkarnie pod swoimi sztandarami. Tak było też w Niemczech za czasów hitlerowskich a potem w Polsce za czasów stalinowskich. Czy polacy potrafią wyciągnąć z tego naukę?? Przecież to jest realne zagrożenie dla narodu !!!!
stary elblążanin