UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie dajmy się pisowi ...... jeśli im to wyjdzie to wejdą nam na głowy i wtedy dopiero sie zacznie .....niedługo pis, jeśli dojdzie do władzy, zrobi z POLSKI państwo policyjne (popatrzcie chociashby na ich głównego przedstawiciela - struża "naszej moralności") wydaje im się, że wiedzą lepiej co dla nas dobre..... nie dajmy sie pisowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powierzchnie reklamowe to też rynek dlaczego mamy go uśmiercać czy ograniczać........ większej bzdury chyba nie mogli wymyśleć....... ciekawe co będzie jeśli ci młodzi zasiądą w rządzie to bedzie porażna...... pisowi NIE!!!!!!!!!!!
Venom