152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pomysł warty uwagi po małych korektach.
(2005.06.03)

info

0  
  0
wielki to nie jedyne 184cm...... a jesli chodzi o budynki tu bedzie maly problem w koncu to mienie prywatne lecz pomysł dobry
superplum (2005.06.03)

info

0  
  0
Czy przypatkiem wszyscy z Was są mało inteligentni? Troszkę wystarczy pomyśleć - ja to właśnie zrobiłem, ponadto spacerując dziś po mieście zacząlem zastanawiać się wpatrując w tramwaje i autobusy. Jednak to nie jest taki głupi pomysł, a oni raczej chcieli zwrocic naszą uwagę na małą aktywność społeczną w mieście. Jedynie solidaruchy gdzieś ciągle protestują i robią strajki - zresztą z małym skutkiem jak czuytaliście m.in. o szpitalu. Zawsze tu piszemy opinie, komentarze, posty i nic z tego nie wychodzi. Może i my inter powinniśmy zacząć pisać stanowiska, które nas dotyczą. Do administratora mam małą prośbę, aby zrobiono konkretną podstronę na której będziemy mogli wpisuywać nasze uwagi co do miasta i jego życia. jeżeli pomysł będzie trafiony wyślemy do radnych. To jest dobry pomysłmoim zdaniem - tak samo jak tych mlodych o komunikacji. Coś małego wystarczy zrobić, aby zmieniło się tak wiele. Wystarczą chęci i drobnymi kroczkami przeć do przodu.
inter (2005.06.03)

info

0  
  0
Panowie z PISUARA czy wiecie ze motorniczowie i kierowcy np. z Gdańska zarabiaja dwa razy więcej od naszych. Pamiętajcie że Elbląg to niewielkie miasto a przez wasze bzdetne pomysły na mur beton straciliście kilkaset głosów w wyborach. I dzieki Bogu. Ruszcie lepiej tyłki do roboty i nie pozbawiajcie naszych firm przewozowych dodatkowych pieniędzy!!!!!!!!!
koala (2005.06.04)

info

0  
  0
pomimo faktu, ze ilosc reklam nie wplywa na cene biletow (przewoznikiem nie jest spolka komunalna), ujednolicenie barw CALYCH pojazdow w jakiekolwiek kolory (np. "nowe" volvo ALP nie moze wozic reklam zewnetrznych) bedzie zbyt silna ingerencja w samodzielnosc stanowienia spolek prywatnych. gdyby ZKM byl przewoznikiem "politycy" mogliby decydowac czy calosc na reklamy czy nie... jestem za unifikacja kolorystyki PRZODU (jako najmniejszej powierzchni reklamowej, a zarazem najbardziej istotnym elemencie dla oczekujacego pasazera), wprowadzeniu obowiazkowego herbu i logo ZKM (jak na taksowkach), ktore to zmiany beda mialy istotny wplyw na rozpoznawalnosc pojazdow komunikacji miejskiej w ruchu ulicznym dla pasazerow (ile bylo postow "myle PKS z PKS miejskim"???). jesli beda chetni na reklamy na autobusach (a poziom wykorzystania powierzchni autobusu jest znikomy - szyby, tyl to tez powierzchnia, wnetrze tez, nie wspominam o reklamach dzwiekowych) dopoty beda one "wozone". moje propozycje maja na celu ulatwienie identyfikacji autobusu oczekujacym pasazerom, nie ograniczajac zbytecznie swobody podmiotow prywatnych, estetyke jako wartosc subiektywna pozostawiajac z boku.
pR0SiAczek (2005.06.04)

info

0  
  0
http://www.leckerchen.de/werbung/strassen.jpg to jest reklama na autobus...;))
(2005.06.04)

info

0  
  0
superplum (masz 2xdłuższe'pseudo', ale nie musiałem 2xdłużej skupiać się, by je napisać = zgyźliwośćRwela) ~ jeśli po 10minutowej lekturze komentarzy do tego wątku określiłeś mnie jako zwolennikaLSD ew.Samoobory, to do Twojego: 'wielki to nie jedyne 184cm' dorzucę - brawo młodzi, ale nie zostawiajcie starszym ważnych tematów ...acz dorzucam 88 komentarz do 'najczęściej komentowanego artykułu z ostatnich 10dni' ^_^
rwel (2005.06.04)

info

0  
  0
a ja bywam dwa razy w roku w moim pieknym kolorowym miescie i niezycze sobie zeby jacys niedoswiadczeni zyciem mlodzi ludzie zrobili z tego miasta szara albo dwukolorowa dziure dlatego tylko ze tak im pasuje. Bo miemoze byc tak ze pare osub dacyduje o tym w jakim otoczeniu beda zyc pozostali mieszkancy
peter (2005.06.05)

info

0  
  0
W końcu znalazłem ich stronę i poczytałem sobie więcej. Oni mają całkiem niezłe pomysły http://www.pis.elblag.pl/fm/sii.html
(2005.06.05)

info

0  
  0
zapomniałeś dodać: i jakie fajne wydarzenia organizują http://www.pis.elblag.pl/fm/aktualnosci.html
(2005.06.05)

info

0  
  0