UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i mamy tez www.fm.pis.elblag.pl - skupmy sie na młodzieżowce w koncu to ona jest przyszłościa, widac ze chłopaką zalezy. Szczególne gartulacje dla Pawał Kowszysnkiego za stworzenie młodej sily politycznej w Elblagu i nie tylko. Rwelu bardzo sie ciesze ze szybko czytasz i dobrze piszesz i umiesz długie wyrazy pisac to swiadczy ze w podstawówce byles pinym uczniem.... Czekam na kolejne pomysly FM PiS i nie tylko ich.. mam nadzije ze za ciosem pojda inne młode partie ... zeby nie tylko FM PiS dzialałało w Elblagu bo teraz tylko tak jest. Wracajac do ZKM widze ze coraz wiecej osob patrzy pozytwnie na ta inicjatywe ale to dobrze... bardzo madra pomysl brawa dla p.Kowszysnkiego i p.Klinowskiego obyscie doprowadzili go do konca

superplum

Anuluj