UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za! Pomysł jest może nieco naciągany ale dobry. Kilka pojazdów (np. ALP) ma kolory miasta i ładnie to wygląda brakuje tylko herbu miasta ale mam nadzieję, że z czasem i on się pojawi.
Jestem za! Pomysł jest może nieco naciągany ale dobry. Kilka pojazdów (np. ALP) ma kolory miasta i ładnie to wygląda brakuje tylko herbu miasta ale mam nadzieję, że z czasem i on się pojawi.