UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak to mlodziezowka zaaplaci za pdowyzke biletow oki? patrioci wielcy sie znalezli!!! lepiej sami by cos zrobili dla miasta a nie wymagaja od innych? co wy zrobiliscie dla swojego miasta odpowiedzcie mi hmm?

prezydent

Anuluj