A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - Jak długo jeszcze będziesz pluł w twarz tym powstańcom ? Idąc twoim lewackim tokiem myślenia to obronna Westerplatte też nie miała sensu obronna poczty gdańskiej też była bezcelowa? A może cała kampania wrześniową była nie potrzebna trzeba było poddać się bez jednego strzału? 1920 Piłsudski nie potrzebnie pogonił Twoich ruskich?
@Niszczlewactwo - Com ty sobie wyobrażasz ? Plugastwo twoich wypowiedzi a prioro, ,patriotycznych, ,i de fakto eliminacja potencjalnych przeciwników wyobrażeń o ładzie społecznym jest zwyczajnie łajdackie! Coś w tych główkach się porobiło od propagandy metodą józeja geobelsa uprawianą przez pisowych. Przyzwoitość zastąpiona kibolstwem ma kształtować POLSKĘ? Nie o taką Ojczyznę walczyli w Powstaniu Warszawskim. Zwykli ludzie są zawsze w rękach politykierów, ,tworzywem, ,ich ( politykierów) sukcesów masą od czarnej roboty. Tak było zawsze od Heroda, Nerona... do Adolofa, Józefów, Jarosława, Trumpa, Putina, Baidena oraz następnych.... Od czasu do czasu pojawia się Spartakus czy Robin Hood czy Wilhelm Teel... Szkoda marzeń i śmierci Powstańców oraz Warszawiaków na taki, ,społeczny chłam, ,jaki reprezentujesz!
@Niszczlewactwo - Czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było mocną stroną analfabetów funkcjonalnych. Powstańcy z Londynu słabo się udzielali w walkach. Decyzję podjęto pod wpływem impulsu a nie kalkulacji politycznej bądź militarnej. Polska zapłaciła za to prawie 200 000 istnień jej obywateli. Należy rozróżnić pochwałę postawy powstańców i ofiar, wszyscy oni byli cywilami, od potępienia głupoty powstańczego zrywu, na który jego uczestnicy mieli zdecydowanie słaby wpływ. GM rozumie, że u prostych jednostek takie rozróżnienie może wywoływać dysonans poznawczy będący źródłem napięcia i agresji. GM nie posiada żadnych ruskich na stanie ani też nie przepada za ruskimi pierogami.
@Niszczlewactwo - Zdrajca Polski dla rusków i ruskiego pis.
@akuku - A pod pomnikiem byłeś hołd oddałeś? Czy tylko na stukanie w klawiaturę cię stać? Niestety dużo jest takich miernot jak Ty
@GłębokaMyśl - Wielce panie oczytany wyuczony szczerze ile razy pan byłeś oddać hołd powstańcom a w grudniu pomordowanym przez komunistów robotnikom ile razy? Przypuszczam że ani razu pana polskość i patriotyzm ogranicza się tylko do pisania komentarzy i negowanie wszystkich patriotycznych czynów
@Niszczlewactwo - Jeśli polskość i patriotyzm to bieganie pod pomniki z okazji kolejnych rocznic przegranych powstań i innych tragedii narodowych to GM nie chce mieć z tym zjawiskiem nic wspólnego. GM zdecydowanie zalecałaby odróżnianie patriotyzmu od huraoptymizmu i głupoty historycznej politycznie motywowanej. Ponieważ w takim przypadku:
Cieszy mię ten rym: «Polak mądr po szkodzie»;
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
@GłębokaMyśl - Tłumaczenia zwykłego leniwego sfrustrowanego buca.
@GłębokaMyśl - Mam nadzieję że coraz mniej jest takich Polaków jak Ty
@GłębokaMyśl - Czyli potrafisz tylko ujadać szczekać i krytykować nic więcej. Nie odpisuj nie ma najmniejszego sensu dyskusja z Tobą. Dla ciebie wylewanie pomyj na innych jest szczytem bohaterstwa i odwagi.