UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@GłębokaMyśl - Jak długo jeszcze będziesz pluł w twarz tym powstańcom ? Idąc twoim lewackim tokiem myślenia to obronna Westerplatte też nie miała sensu obronna poczty gdańskiej też była bezcelowa? A może cała kampania wrześniową była nie potrzebna trzeba było poddać się bez jednego strzału? 1920 Piłsudski nie potrzebnie pogonił Twoich ruskich?
Niszczlewactwo