65
01.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PiS za pomocą swoich nazioli sprofanował powstańców warszawskich, oni zachowują się, jak okupanci"
(2023.08.02)
Podejdź na sobotni mecz lewacki przygłupie i się spytaj. Ci kibole jak ich nazywasz przynajmniej przyszli w deszcz odśpiewali hymn złożyli wieńce a ty co zrobiłeś oprócz ujadanie tu na nich?
Niszczlewactwo (2023.08.02)
Targi pszczelarskie rozpoczynają się od mszy!!! Watykanski okupant pokazuje kto naprawdę rządzi w Polsce. Tak właśnie tracicie klientów. Skoro wolicie opłacać tych którzy krzywdzą dzieci to moja noga tam nie stanie
Wasz wybór (2023.08.02)

info

7  
  7
@pisowska pato Polska - Trzeba być zerem by wierzyć dziś lewaków.
Niszczlewactwo (2023.08.02)
@Powstaniec lat 99 - Za Tuska było sto razy lepiej?
Niszczlewactwo (2023.08.02)
@Niszczlewactwo - Jeszcze napisz że byli na mszy po której poszli "bronić" kościołów przed LGBT, Żydami, Niemcami...
Jak Niemcy w 1934 (2023.08.02)
@Jak Niemcy w 1934 - Wystarczy że będą bronić Polaki przed takimi lewakami jak Ty połowa tu komentujących tylko przed monitorami jest bohaterami. Śmierdzące lenie do pięt niedorastacie tym kibicom. Oni przynajmniej poświęcają swój czas aby przyjść złożyć wieniec a wy? Wiecznie ujadacze tylko szczekacie jak kundla za monitorem.
Niszczlewactwo (2023.08.02)
Wy wszyscy już zachowujecie się jak Tusk i PO tylko PiS PiS i PiS macie inne słownictwo? Może napiszcie co dobrego dla Polaków zrobiło PO ?
Niszczlewactwo (2023.08.02)
@Jak Niemcy w 1934 - Czasem jak czytam te wasze lewackie wypociny te wieczne pretensje to się zastanawiam kim wy jesteście wieczni malkontenci ujadacze tylko kąsacie gryziecie wszystkich a ilu z was było w stanie np wczoraj w taką pogodę wyjść z domu i podejść pod pomnik na chwilę zadumy? Ilu zdecydowało się trochę zmoknąć poświęcić swój Czad?
Niszczlewactwo (2023.08.02)
Powstanie Warszawskie. Prosty i skuteczny sposób na eksterminację polskiej inteligencji i ludności cywilnej łapami niemieckiego okupanta domu nazistowskiego tak, by po wojnie ubecko stalinowskie mordownie miały mniej zajęcia i generalnie mniej kłopotów z ludźmi świadomymi i wykształconymi przez pięć lat ciężkiej pracy z narażeniem życia nauczycieli i uczniów Tajnych Kompletów. Czy ktoś ma zamiar to osiągnięcie rozliczyć, czy już do końca świata będziemy w podniośle żałosnym nastroju wspominać powstańczy zryw, który, nawet z ówczesnej perspektywy, był beznadziejnie głupim posunięciem. Zwłaszcza, że promowanym przez stalinowskich propagandystów na falach eteru...
GłębokaMyśl (2023.08.02)