UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Wielce panie oczytany wyuczony szczerze ile razy pan byłeś oddać hołd powstańcom a w grudniu pomordowanym przez komunistów robotnikom ile razy? Przypuszczam że ani razu pana polskość i patriotyzm ogranicza się tylko do pisania komentarzy i negowanie wszystkich patriotycznych czynów
Niszczlewactwo