UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@akuku - A pod pomnikiem byłeś hołd oddałeś? Czy tylko na stukanie w klawiaturę cię stać? Niestety dużo jest takich miernot jak Ty

Niszczlewactwo

Anuluj