UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@akuku - A pod pomnikiem byłeś hołd oddałeś? Czy tylko na stukanie w klawiaturę cię stać? Niestety dużo jest takich miernot jak Ty
Niszczlewactwo
@akuku - A pod pomnikiem byłeś hołd oddałeś? Czy tylko na stukanie w klawiaturę cię stać? Niestety dużo jest takich miernot jak Ty
Niszczlewactwo