UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Niszczlewactwo - Com ty sobie wyobrażasz ? Plugastwo twoich wypowiedzi a prioro, ,patriotycznych, ,i de fakto eliminacja potencjalnych przeciwników wyobrażeń o ładzie społecznym jest zwyczajnie łajdackie! Coś w tych główkach się porobiło od propagandy metodą józeja geobelsa uprawianą przez pisowych. Przyzwoitość zastąpiona kibolstwem ma kształtować POLSKĘ? Nie o taką Ojczyznę walczyli w Powstaniu Warszawskim. Zwykli ludzie są zawsze w rękach politykierów, ,tworzywem, ,ich ( politykierów) sukcesów masą od czarnej roboty. Tak było zawsze od Heroda, Nerona... do Adolofa, Józefów, Jarosława, Trumpa, Putina, Baidena oraz następnych.... Od czasu do czasu pojawia się Spartakus czy Robin Hood czy Wilhelm Teel... Szkoda marzeń i śmierci Powstańców oraz Warszawiaków na taki, ,społeczny chłam, ,jaki reprezentujesz!
akuku