65
01.08.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Niszczlewactwo - Panie G. miernoty takie jak ty?
(2023.08.02)
@Niszczlewactwo - ruski zdrajco
(2023.08.02)
Jak Ferdek Kiepski z Paździochem.
(2023.08.02)

info

1  
  1
Po czym to wnioskujesz? Pisać bzdury każdy potrafi może jakieś argumenty? Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku? Chciałeś zaistnieć super zaistniałeś brawo
Niszczlewactwo (2023.08.02)
Bo tacy jak Wy dwaj nie sa w stanie zrobić niczego konstruktywnego. Pokłócilibyście się nawet przy obieraniu ziemniaków.
(2023.08.02)

info

0  
  2
@Niszczlewactwo - "Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku?" - Nie hejter, tylko zwykły Polak, tylko. uczciwy Polak nic więcej. Pozdrawiam Pana, przykro mi, że uraziłem.
(2023.08.02)
Nie ma sprawy. Walczmy z hejtem a nie między sobą. Zwłaszcza, że wiele wskazuje na to, że sporo tego hejtu jest sponsorowane zza naszej wschodniej granicy.
(2023.08.02)

info

2  
  0
@Niszczlewactwo - "Tłumaczenia zwykłego leniwego sfrustrowanego buca. " Zupełnie inna sprawa to ten post. inteligentnie zakomponowany w temperaturę dotychczasowej dyskusji znakomicie oddaje poziom autora i jego możliwości intelektualne. Po jego przeczytaniu już nikt nie ma żadnych wątpliwości, kto kim jest i kto jest bardziej sfrustrowany.
GłębokaMyśl (2023.08.02)
@GłębokaMyśl - Ważne że ja wiem kim ty jesteś wieczny narzekaczu i krytyku wszystkiego.
Niszczlewactwo (2023.08.02)
No cóż, raczej jest to rocznica zbrodni Londynu, Niemców i Stalina tragedia i manipulacja Polakami z Warszawy. Oraz nie potrzebna nikomu walka szarych ludzi manipulowanych przez AK z Londynu.
Cyryl 1234 (2023.08.02)

info

3  
  2