A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Niszczlewactwo - Panie G. miernoty takie jak ty?
@Niszczlewactwo - ruski zdrajco
Jak Ferdek Kiepski z Paździochem.
Po czym to wnioskujesz? Pisać bzdury każdy potrafi może jakieś argumenty? Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku? Chciałeś zaistnieć super zaistniałeś brawo
Bo tacy jak Wy dwaj nie sa w stanie zrobić niczego konstruktywnego. Pokłócilibyście się nawet przy obieraniu ziemniaków.
@Niszczlewactwo - "Czy ty też taki bohaterski hejter bez rozumku?" - Nie hejter, tylko zwykły Polak, tylko. uczciwy Polak nic więcej. Pozdrawiam Pana, przykro mi, że uraziłem.
Nie ma sprawy. Walczmy z hejtem a nie między sobą. Zwłaszcza, że wiele wskazuje na to, że sporo tego hejtu jest sponsorowane zza naszej wschodniej granicy.
@Niszczlewactwo - "Tłumaczenia zwykłego leniwego sfrustrowanego buca. " Zupełnie inna sprawa to ten post. inteligentnie zakomponowany w temperaturę dotychczasowej dyskusji znakomicie oddaje poziom autora i jego możliwości intelektualne. Po jego przeczytaniu już nikt nie ma żadnych wątpliwości, kto kim jest i kto jest bardziej sfrustrowany.
@GłębokaMyśl - Ważne że ja wiem kim ty jesteś wieczny narzekaczu i krytyku wszystkiego.
No cóż, raczej jest to rocznica zbrodni Londynu, Niemców i Stalina tragedia i manipulacja Polakami z Warszawy. Oraz nie potrzebna nikomu walka szarych ludzi manipulowanych przez AK z Londynu.