UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@GłębokaMyśl - Wielce panie oczytany wyuczony szczerze ile razy pan byłeś oddać hołd powstańcom a w grudniu pomordowanym przez komunistów robotnikom ile razy? Przypuszczam że ani razu pana polskość i patriotyzm ogranicza się tylko do pisania komentarzy i negowanie wszystkich patriotycznych czynów
Niszczlewactwo