UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Czyli potrafisz tylko ujadać szczekać i krytykować nic więcej. Nie odpisuj nie ma najmniejszego sensu dyskusja z Tobą. Dla ciebie wylewanie pomyj na innych jest szczytem bohaterstwa i odwagi.
Niszczlewactwo