UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Czyli potrafisz tylko ujadać szczekać i krytykować nic więcej. Nie odpisuj nie ma najmniejszego sensu dyskusja z Tobą. Dla ciebie wylewanie pomyj na innych jest szczytem bohaterstwa i odwagi.

Niszczlewactwo

Anuluj