UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co w tym dziwnego? Firma która odpowiada za Święto Chleba nie musi posiadać sceny i całej scenotachniki. Odpowiada za przygotowanie stoisk oraz całego jarmarku. To tak jakbys się dziwił, że sprzedawca sprzedając wysyłkowo korzystał z kuriera a nie sam zawoził paczki. Nie ma co szukać sensacji gdzie jej nie ma.
el_kojoto