UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopóki wróblewski będzie przy władzy to w el ląga będzie dziadostwo takie jak do tej pory. Przejżyjcie na oczy jakiego macie wodza. Miejmy nadzieję że jego dni władzy są już policzone


Anuluj