UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopóki wróblewski będzie przy władzy to w el ląga będzie dziadostwo takie jak do tej pory. Przejżyjcie na oczy jakiego macie wodza. Miejmy nadzieję że jego dni władzy są już policzone
Dopóki wróblewski będzie przy władzy to w el ląga będzie dziadostwo takie jak do tej pory. Przejżyjcie na oczy jakiego macie wodza. Miejmy nadzieję że jego dni władzy są już policzone