51
28.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I dobrze rządzi młodzi mają pracę rodzice pieniądze dla dzieci ukrócił złodziejstwo bogaci narzekają ale zwykłym ludziom żyje się lepiej
(2023.07.28)
polska język trudna język?
katon (2023.07.28)
Peawda. Kiedyś na Święcie Chleba były folkowe zespoły, a teraz zrobili z tego imprezę jakich wiele przy pajdzie chleba ze smalczykiem i ogórkiem.
(2023.07.29)
przecież w tym roku nie ma wakacyjnej trasy dwójki, tylko polskie biesiady
(2023.07.29)
a Wy byście chcieli, żeby kto zagrał?
(2023.07.29)

info

0  
  1
Szkoda, że nie zaproszono Pawła Kukiza, może by wtedy wyśpiewał dlaczego i za ile antysystemowiec głosuje i startuje z list PiS
(2023.07.29)

info

3  
  2
Lubię Święto Chleba. Oby dopisała pogoda a występy były atrakcyjne. Z uwagi na wyborczy czas wyjątkowo w tym roku święto chyba powinno być wzbogacone i uatrakcyjnione wyborczymi wątkami. Dla młodzieży - biesiada czy piknik informujący i promujący 800+. Dla seniorów inscenizacja wojny polsko-polskiej na polanie. Są dwie wiaty jedna dla seniorów PiS druga PO. Mogą się zabawić czy potrenować zanim naprawdę zaczną się prać. Koszyki na sztuczne szczęki też się znajdą. Tylko jakoś oznaczyć żeby się szczęki nie pomyliły. Bawić się trzeba z fantazją a nie tak byle jak.
Czy (2023.07.29)

info

2  
  4
Ale akordeonista jest. Może miał urlop, skoro go nie widziałeś.
(2023.07.29)
tragedia
Piesek_Leszek (2023.07.29)

info

0  
  1
a Gensiak bedzie?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (2023.07.30)

info

0  
  1