A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
PiS won z naszych życiorysow. Nie chcemy by nasze dzieci żyli w waszym falszerstwie. Chcecie nas przekupic, o nie - bo moje dzieci i wnuki będą spłacać długi. Stare dziadygi z PiS na emeryturę, będziecie mieli ja ogromną, nie tak jak mój tata za 40 lat pracy w 2022 otrzymuje 2500 zł.
@Np. - Niech pilnują siebie!
Kaczyńskiemu i Macierewiczowi zostało trzy miesiące życia a dług po nich trzydzieści lat spłaty
tu już wszyscy sami w paranoi strachu o przegraną i utratę koryta się unicestwiają! jednak najbardziej cieszy mnie upadek leśnych dziadków z lewicy, których przegoniła konfederacja i przegoni jeszcze bardziej jak poczytamy o panicznych i cynicznych metodach pozbywania się przeciwnika, będzie ekscytująco.....
a kim wy kmioty jesteście żaby to WAM!!! ktoś pilnował wyborów ????? za kogi się uważacie nieudaczniki !!!!! ludzi pilnują wyborów ale sobie a nie wam !!!! ja pójdę pilnować ale WAS !!!! antypolaków !!!!!
darmozjady
darmozjady
Mam nadzieje ze przed wyborami ktoras redakcja napisze o PRLowskich metodach sprawowania wladzy, przypominajacych działania UB, SB polegajacych na sciganiu krytykantow PO, PSL, SLD przez sluzby. Tu w elblagu niczym za wladzy ludowej cwierk i jego zastepcy scigaja elblazan krytykujacych wladze, przesluchania itd. Wwszystko przypomina bialorus, rosje. I to wszystko POpieraja POwcy, ktorzy ida z haslami o jakiejs wolnosci. Towarzysze gdy polacy dojda do wladzy to to bedzie dla was pogrom. Juz widac probujecie sie schowac za immunitetami ale my na was poczekamy.
@Time out - No włwaśnie problem polega na tym, że tylko nieliczni pamiętają te skandale z udziałem PO. Większośc młodych ludzi popierajaca PO niestety nie pamięta doknań PO i Donalda Tuska sprzed 8 lat. A teraz oburzają się, że politycy PiS nazywają pewnego pana Ryżym. Tylko nie widzą jak politycy PO obrażają polityków i wyborców PiS. Jak mówia o premierze - Pinokio to może być? Albo jak kpią z wyborców PiS. Wtedy jest OK?!
O wynik wyborów jestem spokojny, ze względu na agresję w społeczeństwie ludzie inaczej mówią że będą głosować a inaczej głosują...