215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PiS won z naszych życiorysow. Nie chcemy by nasze dzieci żyli w waszym falszerstwie. Chcecie nas przekupic, o nie - bo moje dzieci i wnuki będą spłacać długi. Stare dziadygi z PiS na emeryturę, będziecie mieli ja ogromną, nie tak jak mój tata za 40 lat pracy w 2022 otrzymuje 2500 zł.
(2023.07.28)

info

5  
  17
@­­­­­­Np. - Niech pilnują siebie!
(2023.07.28)
Kaczyńskiemu i Macierewiczowi zostało trzy miesiące życia a dług po nich trzydzieści lat spłaty
(2023.07.28)
tu już wszyscy sami w paranoi strachu o przegraną i utratę koryta się unicestwiają! jednak najbardziej cieszy mnie upadek leśnych dziadków z lewicy, których przegoniła konfederacja i przegoni jeszcze bardziej jak poczytamy o panicznych i cynicznych metodach pozbywania się przeciwnika, będzie ekscytująco.....
(2023.07.28)

info

16  
  0
a kim wy kmioty jesteście żaby to WAM!!! ktoś pilnował wyborów ????? za kogi się uważacie nieudaczniki !!!!! ludzi pilnują wyborów ale sobie a nie wam !!!! ja pójdę pilnować ale WAS !!!! antypolaków !!!!!
POLAK 44 (2023.07.28)

info

17  
  1
darmozjady
(2023.07.28)

info

13  
  1
darmozjady
(2023.07.28)

info

13  
  0
Mam nadzieje ze przed wyborami ktoras redakcja napisze o PRLowskich metodach sprawowania wladzy, przypominajacych działania UB, SB polegajacych na sciganiu krytykantow PO, PSL, SLD przez sluzby. Tu w elblagu niczym za wladzy ludowej cwierk i jego zastepcy scigaja elblazan krytykujacych wladze, przesluchania itd. Wwszystko przypomina bialorus, rosje. I to wszystko POpieraja POwcy, ktorzy ida z haslami o jakiejs wolnosci. Towarzysze gdy polacy dojda do wladzy to to bedzie dla was pogrom. Juz widac probujecie sie schowac za immunitetami ale my na was poczekamy.
stop obłudzie (2023.07.28)

info

17  
  3
@Time out - No włwaśnie problem polega na tym, że tylko nieliczni pamiętają te skandale z udziałem PO. Większośc młodych ludzi popierajaca PO niestety nie pamięta doknań PO i Donalda Tuska sprzed 8 lat. A teraz oburzają się, że politycy PiS nazywają pewnego pana Ryżym. Tylko nie widzą jak politycy PO obrażają polityków i wyborców PiS. Jak mówia o premierze - Pinokio to może być? Albo jak kpią z wyborców PiS. Wtedy jest OK?!
(2023.07.29)
O wynik wyborów jestem spokojny, ze względu na agresję w społeczeństwie ludzie inaczej mówią że będą głosować a inaczej głosują...
mkt (2023.07.29)

info

6  
  2