UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tu już wszyscy sami w paranoi strachu o przegraną i utratę koryta się unicestwiają! jednak najbardziej cieszy mnie upadek leśnych dziadków z lewicy, których przegoniła konfederacja i przegoni jeszcze bardziej jak poczytamy o panicznych i cynicznych metodach pozbywania się przeciwnika, będzie ekscytująco.....