UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kim wy kmioty jesteście żaby to WAM!!! ktoś pilnował wyborów ????? za kogi się uważacie nieudaczniki !!!!! ludzi pilnują wyborów ale sobie a nie wam !!!! ja pójdę pilnować ale WAS !!!! antypolaków !!!!!

POLAK 44