UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS won z naszych życiorysow. Nie chcemy by nasze dzieci żyli w waszym falszerstwie. Chcecie nas przekupic, o nie - bo moje dzieci i wnuki będą spłacać długi. Stare dziadygi z PiS na emeryturę, będziecie mieli ja ogromną, nie tak jak mój tata za 40 lat pracy w 2022 otrzymuje 2500 zł.


Anuluj