UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tu już wszyscy sami w paranoi strachu o przegraną i utratę koryta się unicestwiają! jednak najbardziej cieszy mnie upadek leśnych dziadków z lewicy, których przegoniła konfederacja i przegoni jeszcze bardziej jak poczytamy o panicznych i cynicznych metodach pozbywania się przeciwnika, będzie ekscytująco.....