UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kim wy kmioty jesteście żaby to WAM!!! ktoś pilnował wyborów ????? za kogi się uważacie nieudaczniki !!!!! ludzi pilnują wyborów ale sobie a nie wam !!!! ja pójdę pilnować ale WAS !!!! antypolaków !!!!!
POLAK 44