UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kim wy kmioty jesteście żaby to WAM!!! ktoś pilnował wyborów ????? za kogi się uważacie nieudaczniki !!!!! ludzi pilnują wyborów ale sobie a nie wam !!!! ja pójdę pilnować ale WAS !!!! antypolaków !!!!!

POLAK 44

Anuluj