UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiS won z naszych życiorysow. Nie chcemy by nasze dzieci żyli w waszym falszerstwie. Chcecie nas przekupic, o nie - bo moje dzieci i wnuki będą spłacać długi. Stare dziadygi z PiS na emeryturę, będziecie mieli ja ogromną, nie tak jak mój tata za 40 lat pracy w 2022 otrzymuje 2500 zł.