215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak przypilnujemy ZEBY WAS POGONIC DO SZWABOW !!!!!
stara (2023.07.29)

info

15  
  3
oczywiście ze wygra pis, ko przegra i w kraju i w elblagu bo mówi się o tym głośno. ! wszystkie środowiska są kontra. w koncu zapracowano na to
(2023.07.29)

info

16  
  2
niektórzy z 6 i 7 krzyżykiem niech lepiej zajmą się robotą i własnymi zdrowiem a nie zabawiają w personalną wendettę, do ojca chrzestnego jeszcze im bardzo daleko, a to nie poprawi im słupków wyborczych no chyba jedynie w dół
(2023.07.29)

info

9  
  1
Niepilnowany PiS na pewno wygra, lecz jak sie przypilnuje, to juz tak różowo tego nie widzę.
(2023.07.29)

info

4  
  9
Już raz przypilnowali. Teraz chcą powtórki. Najwięcej głosów nieważnych a ZSL jak do tej pory od tamtego czasy nigdy nie uzyskała takiej ilości oddanych na tą partię głosów. Osiągała i osiąga w granicach 8-9% a wtedy 17%. Tak bardzo wtedy "przypilnowali" i teraz chcą powtórki tylko tym razem z PO ????
(2023.07.29)

info

14  
  1
Pseudo pilnowanie wyborców a tak naprawdę namawianie do fałszowania wyborów poprzez zasiadanie w komisjach. Nikt nie jest głupi. Wiadomo o co chodzi.
(2023.07.29)

info

17  
  1
a kto ich przypilnuje? nie mam do nich zaufania i wydaje się koniecznym zebranie grupy, która będzie tych pilnowaczy pilnowała
Ygcs (2023.07.29)

info

15  
  1
Przypomnieć wam co pisaliście jak to PIS chciał pilnować wyborów przed wami? Obłudnicy!
Dede (2023.07.29)

info

18  
  1
Zgadnijcie kto był przeciw jak PIS chciał wprowadzić monitoring w lokalach wyborczych, przy liczeniu głosów.
Ciekawy (2023.07.29)

info

15  
  1
Jaki obciach zasiadać z ramienia PO
(2023.07.29)

info

13  
  2