A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak przypilnujemy ZEBY WAS POGONIC DO SZWABOW !!!!!
oczywiście ze wygra pis, ko przegra i w kraju i w elblagu bo mówi się o tym głośno. ! wszystkie środowiska są kontra. w koncu zapracowano na to
niektórzy z 6 i 7 krzyżykiem niech lepiej zajmą się robotą i własnymi zdrowiem a nie zabawiają w personalną wendettę, do ojca chrzestnego jeszcze im bardzo daleko, a to nie poprawi im słupków wyborczych no chyba jedynie w dół
Niepilnowany PiS na pewno wygra, lecz jak sie przypilnuje, to juz tak różowo tego nie widzę.
Już raz przypilnowali. Teraz chcą powtórki. Najwięcej głosów nieważnych a ZSL jak do tej pory od tamtego czasy nigdy nie uzyskała takiej ilości oddanych na tą partię głosów. Osiągała i osiąga w granicach 8-9% a wtedy 17%. Tak bardzo wtedy "przypilnowali" i teraz chcą powtórki tylko tym razem z PO ????
Pseudo pilnowanie wyborców a tak naprawdę namawianie do fałszowania wyborów poprzez zasiadanie w komisjach. Nikt nie jest głupi. Wiadomo o co chodzi.
a kto ich przypilnuje? nie mam do nich zaufania i wydaje się koniecznym zebranie grupy, która będzie tych pilnowaczy pilnowała
Przypomnieć wam co pisaliście jak to PIS chciał pilnować wyborów przed wami? Obłudnicy!
Zgadnijcie kto był przeciw jak PIS chciał wprowadzić monitoring w lokalach wyborczych, przy liczeniu głosów.
Jaki obciach zasiadać z ramienia PO