UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje ze przed wyborami ktoras redakcja napisze o PRLowskich metodach sprawowania wladzy, przypominajacych działania UB, SB polegajacych na sciganiu krytykantow PO, PSL, SLD przez sluzby. Tu w elblagu niczym za wladzy ludowej cwierk i jego zastepcy scigaja elblazan krytykujacych wladze, przesluchania itd. Wwszystko przypomina bialorus, rosje. I to wszystko POpieraja POwcy, ktorzy ida z haslami o jakiejs wolnosci. Towarzysze gdy polacy dojda do wladzy to to bedzie dla was pogrom. Juz widac probujecie sie schowac za immunitetami ale my na was poczekamy.

stop obłudzie

Anuluj