43
11.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To dlatego że Elbląg jak i pis jest ubecki kaczyński chce kandydować z Elbląga. Ma to sens
PZPRpis (2023.07.12)
@zestresowany Jaromir - Dołożyć 2 kółka z boków.
Boiskami to zajmował się Wnuczek Dziadka z Wermachtu, a Śliwka nie zajmuje się też przedszkolami !
Zkjot (2023.07.12)