UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pan Mierzejewski to zapomniał po co jest obwodnica Elbląga i po co została stara 7 kto normalny robi z miejskich ulic obwodnicę dla ciężkiego transportu ?

Kovalski

Anuluj