Wybrany wątek opinii

A pan Mierzejewski to zapomniał po co jest obwodnica Elbląga i po co została stara 7 kto normalny robi z miejskich ulic obwodnicę dla ciężkiego transportu ?
Kovalski (2023.07.11)
@Kovalski - on jest tylko od przekazywania info które dostaje od "naczelnego"...
oo (2023.07.12)
Powrót do komentarzy