Wyszyński? Nie wstyd wam Elblągiem przedstawiciela dzieciolubnych patronem ulic robić?Hańba i zdrada
Wyszyński? Nie wstyd wam Elblągiem przedstawiciela dzieciolubnych patronem ulic robić?