A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajnie gratulacje!
Zamiast mamy mogli laureatkę na zdjęciu zamieścić.
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. Więc promocji dla miasta żadnej nie było. Poza tym przy następnych okazjach konkursów, w których zwycięstwo zależy od głosujących widzów, jest spalona i raczej nie będą jej proponować reprezentacji kraju w konkursie typu Eurowizja, bo nie panuje nad stresem - niestety nie dała rady na koniec zaśpiewać nawet jednej zwrotki. Oczywiście gratulacje, ale to chyba pierwszy taki przypadek w programie, że emocje i stres były górą. Musi nad tym pracować, bo głos ma piękny.
Gratuluje młodej osobie talentu i wygranej, a Pani Panicz grtuluje sukcesów wsród młodych! Praca i czas dają efekty. Kłaniam się nisko.
zwichrowany jesteś
@Realista1 - Wolę to niż sprzedajną, antypolską, działającą za obce pieniądze tvn.....
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga.
W pisowskiej TVP nie podadzą, że jest z Elblaga, bo nasze miasto jest w tej chwili najwiekszym wrogiem prezesa kraju i ministra śliwki z uwagi, że nie chce oddać Portu.
Jest zakaz podawania miasta. Kiedyś TVP podawała skąd są uczestnicy.
Ostatnio prezydent rozdał stypendia jednorazowe... ile tam było? Nawet nie 200 zł
Wstyd
jak szalone to do psychiarty