A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja na śpiewie się nie znam, ale na siatkówce. Wiem jedno, jak ktoś skacze wysoko to skacze krótko. Martyna śpiewa pełna parą, kariery nie zrobi. Tego nie da się słuchać, bo krzywdzi się słuch. Mile to jest może na krótkim dystansie, ale kilka piosenek pod rząd... sorki wychodzę.
Gratulacje żeby nie portal to bym nie wiedział bo nie oglądam TVPisu
Kolejny elbląski sukces i kolejny Pani Panicz. Ogromne gratulacje.
@Asiek - W finałowym odcinku brały udział aż, trzy osoby z Elbląga, powinno się o tym też pisać
Martynko wielkie gratulacje. To jest Twój sukces a inni niech nie próbują podpinać się pod Twoją pracę. Powodzenia i odwagi -będzie dobrze.