UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. W pisowskiej TVP nie podadzą, że jest z Elblaga, bo nasze miasto jest w tej chwili najwiekszym wrogiem prezesa kraju i ministra śliwki z uwagi, że nie chce oddać Portu.