UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. W pisowskiej TVP nie podadzą, że jest z Elblaga, bo nasze miasto jest w tej chwili najwiekszym wrogiem prezesa kraju i ministra śliwki z uwagi, że nie chce oddać Portu.