A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czekam aż Teofil napisze że to dzięki Prezesowi Polski takie talenty są w Elblągu. gratki dla młodej !
Daje kasę prowadzącym i 5 minut zwycięzcom! A potem następni!
O ile pamiętam to już trzecia elblążanka z takim triumfem, dwie dorosłe i Martyna. Elbląg górą.
@Fanka - pięknej?!
Sława Elbląga w kraju nie mija! Walka wyborcza o Port i sukces Elblązanki! Elbląg na topie-:)
Do tej pory mieliśmy Rynkowskiego, choć nie do końca elblążanina.
Prezydencie Wróblewski ! Ufundować stypendium naszej gwiazdeczce i stymulować koncerty, na początku w województwie.
Gwiazdeczko bądź sobą, szlifuj talent. Patrząc i słuchając słyszałem słynną Banaszak !
@Kiepura.
@ehhhhhhhh - Spójrz na siebie, szczególnie na pustą głowę. Zazdrość Ci.... ściska.
To ogladacie jednak to TVP?
W Naszym kraju organizatorzy imprez wolą np. na Sylwestra, zapraszać wykonawców muzyki disco polo lub Marylę Rodowicz, śpiewających z play becków, niż dać szansę, naprawdę dobrze śpiewającym, uczestnikom The Voice. My, widzowie nie chcemy słuchać starych celebrytów (są wyjątki). Przełączam program, gdy widzę Martyniuka, Steczkowską, Górniak, czy Rodowicz. Młodym trudno o nowy repertuar, bo autorzy piosenek wolą sprzedać utwór wyjadaczom i mieć zapewniony zysk.
Gratulacje Martynko, głos masz jak dzwon! Jak tylko Cię usłyszałam.. miałam ciary! Nie zmarnuj tego talentu, a emocje jakie dostarczyłaś mi, to na długo zostaną w pamięci. Bądź sobą, rozwijaj swój talent.. a mówiąc młodzieżowym żargonem... nie spieprz tego !