UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. Więc promocji dla miasta żadnej nie było. Poza tym przy następnych okazjach konkursów, w których zwycięstwo zależy od głosujących widzów, jest spalona i raczej nie będą jej proponować reprezentacji kraju w konkursie typu Eurowizja, bo nie panuje nad stresem - niestety nie dała rady na koniec zaśpiewać nawet jednej zwrotki. Oczywiście gratulacje, ale to chyba pierwszy taki przypadek w programie, że emocje i stres były górą. Musi nad tym pracować, bo głos ma piękny.

Joe