Wybrany wątek opinii
czekam aż Teofil napisze że to dzięki Prezesowi Polski takie talenty są w Elblągu. gratki dla młodej !
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
zwichrowany jesteś
Do moderacji
Odpowiedz
1
1