Wybrany wątek opinii
Do tej pory mieliśmy Rynkowskiego, choć nie do końca elblążanina.
Prezydencie Wróblewski ! Ufundować stypendium naszej gwiazdeczce i stymulować koncerty, na początku w województwie.
Gwiazdeczko bądź sobą, szlifuj talent. Patrząc i słuchając słyszałem słynną Banaszak !
@Kiepura.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. Więc promocji dla miasta żadnej nie było. Poza tym przy następnych okazjach konkursów, w których zwycięstwo zależy od głosujących widzów, jest spalona i raczej nie będą jej proponować reprezentacji kraju w konkursie typu Eurowizja, bo nie panuje nad stresem - niestety nie dała rady na koniec zaśpiewać nawet jednej zwrotki. Oczywiście gratulacje, ale to chyba pierwszy taki przypadek w programie, że emocje i stres były górą. Musi nad tym pracować, bo głos ma piękny.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Ostatnio prezydent rozdał stypendia jednorazowe... ile tam było? Nawet nie 200 zł
Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
5
2