Wybrany wątek opinii

Do tej pory mieliśmy Rynkowskiego, choć nie do końca elblążanina. Prezydencie Wróblewski ! Ufundować stypendium naszej gwiazdeczce i stymulować koncerty, na początku w województwie. Gwiazdeczko bądź sobą, szlifuj talent. Patrząc i słuchając słyszałem słynną Banaszak ! @Kiepura.
(2023.04.30)
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. Więc promocji dla miasta żadnej nie było. Poza tym przy następnych okazjach konkursów, w których zwycięstwo zależy od głosujących widzów, jest spalona i raczej nie będą jej proponować reprezentacji kraju w konkursie typu Eurowizja, bo nie panuje nad stresem - niestety nie dała rady na koniec zaśpiewać nawet jednej zwrotki. Oczywiście gratulacje, ale to chyba pierwszy taki przypadek w programie, że emocje i stres były górą. Musi nad tym pracować, bo głos ma piękny.
Joe (2023.04.30)
Ostatnio prezydent rozdał stypendia jednorazowe... ile tam było? Nawet nie 200 zł Wstyd
(2023.04.30)
Powrót do komentarzy