UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego miasto ma się zajmować prywatną jej karierą? Oglądałam wczorajszy finał, nawet słowa nie było, że jest z Elbląga. Więc promocji dla miasta żadnej nie było. Poza tym przy następnych okazjach konkursów, w których zwycięstwo zależy od głosujących widzów, jest spalona i raczej nie będą jej proponować reprezentacji kraju w konkursie typu Eurowizja, bo nie panuje nad stresem - niestety nie dała rady na koniec zaśpiewać nawet jednej zwrotki. Oczywiście gratulacje, ale to chyba pierwszy taki przypadek w programie, że emocje i stres były górą. Musi nad tym pracować, bo głos ma piękny.
Joe