A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może redakcja przedstawić bliżej czytelnikom o co chodzi i o jaką drogę? Skąd i dokąd ma ona prowadzić i co skomunikować? Snują sie wszelkie domysły, pomysły a my nie wiemy nadal nic oprócz podania miejsca tej drogi czy ulicy.
żadnej drogi tam nie może być bo to nie ma sensu
@aborygen_stont - Tak, przepraszam, ale chyba nawet tutaj widać planowane poprowadzenie ulicy.
ciekawe kto po wyborach zostanie głównym udziałowcem albo preziem w EkoBudzie
@Ekoloszka - One tan tak potrafia wyceniac ze 2x2 jest 8
@kjm - Rozumem ze to jaja
Sam o Sobie Slawomir samochwsla
to smierdzi na kilometr i jest to co najmniej niegospodarnosc urzedasow nadajaca sie do prokuratury. a swoja deroga ten ekobud to sie robi juz malum oligarchą na elblaskim rynku
@upadły harley - Ekobud pokonać może tylko Lesbud albo lepiej Transbud. Transbud jest potężniejszy.
A kiedy sprawa wymiany działki cukierni " Marysieńka "na Placu Konstytucji stanie na Sesji Rady Miasta. Już ponad 20 lat jest ta słodka łaka w centrum Elblaga obchodzona z daleka przez kolejnych prezydentów i ich prawników. Do wyborów został juz niecały rok panowie Nowak i Wróblewski.