35
25.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A może redakcja przedstawić bliżej czytelnikom o co chodzi i o jaką drogę? Skąd i dokąd ma ona prowadzić i co skomunikować? Snują sie wszelkie domysły, pomysły a my nie wiemy nadal nic oprócz podania miejsca tej drogi czy ulicy.
(2023.04.25)
żadnej drogi tam nie może być bo to nie ma sensu
(2023.04.25)
@aborygen_stont - Tak, przepraszam, ale chyba nawet tutaj widać planowane poprowadzenie ulicy.
BiB (2023.04.25)
ciekawe kto po wyborach zostanie głównym udziałowcem albo preziem w EkoBudzie
ptaszki ćwierkajo (2023.04.25)

info

3  
  0
@Ekoloszka - One tan tak potrafia wyceniac ze 2x2 jest 8
(2023.04.25)
@kjm - Rozumem ze to jaja
(2023.04.25)
Sam o Sobie Slawomir samochwsla
(2023.04.25)
to smierdzi na kilometr i jest to co najmniej niegospodarnosc urzedasow nadajaca sie do prokuratury. a swoja deroga ten ekobud to sie robi juz malum oligarchą na elblaskim rynku
upadły harley (2023.04.25)
@upadły harley - Ekobud pokonać może tylko Lesbud albo lepiej Transbud. Transbud jest potężniejszy.
Jajcarz (2023.04.25)
A kiedy sprawa wymiany działki cukierni " Marysieńka "na Placu Konstytucji stanie na Sesji Rady Miasta. Już ponad 20 lat jest ta słodka łaka w centrum Elblaga obchodzona z daleka przez kolejnych prezydentów i ich prawników. Do wyborów został juz niecały rok panowie Nowak i Wróblewski.
(2023.04.25)

info

4  
  1