A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@BiB - Taka droga miałaby sens. Część ruchu od strony Fromborka/Braniewa skierowano by wprost na Ogólną, żeby nie zapychać Królewieckiej.
@poinformowany - Po czesci tak. Dzis sa, jutro nie ma.
Wszystko leci po jakichś działkach
@wnerwiony - OK. Daj znać kiedy się wybierasz. Deweloper może zrobi z Ciebie kamień węgielny
@upadły harley - Jasne, że śmierdzi. Jak zrobisz kupsko to tak już jest. Postawiłeś tu klocka a my musimy z tym żyć!. Taki nasz los