35
25.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@BiB - Taka droga miałaby sens. Część ruchu od strony Fromborka/Braniewa skierowano by wprost na Ogólną, żeby nie zapychać Królewieckiej.
Ploterek (2023.04.26)
@poinformowany - Po czesci tak. Dzis sa, jutro nie ma.
nie_ma_czasow (2023.04.26)
Wszystko leci po jakichś działkach
pocałuj mnie w nos (2023.04.27)
@wnerwiony - OK. Daj znać kiedy się wybierasz. Deweloper może zrobi z Ciebie kamień węgielny
Żałobny Stefan (2023.04.27)
@upadły harley - Jasne, że śmierdzi. Jak zrobisz kupsko to tak już jest. Postawiłeś tu klocka a my musimy z tym żyć!. Taki nasz los
Zniesmaczeni sąsiedzi (2023.04.27)