UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy sprawa wymiany działki cukierni " Marysieńka "na Placu Konstytucji stanie na Sesji Rady Miasta. Już ponad 20 lat jest ta słodka łaka w centrum Elblaga obchodzona z daleka przez kolejnych prezydentów i ich prawników. Do wyborów został juz niecały rok panowie Nowak i Wróblewski.


Anuluj