Wybrany wątek opinii
Ale jaką drogę chce tam budować miasto? Poszerzyć Fromborską czy jakiś łącznik od Dąbrowy do Fromborskiej?
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
@Ploterek - Chodzi o droge, ktora bylaby przedluzeniem ogolnej i dalej do Krolewieckiej. Jest gdzies to na planach rozwoju glownej sieci drogowej miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@BiB - To nie plan tylko studium
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@aborygen_stont - Tak, przepraszam, ale chyba nawet tutaj widać planowane poprowadzenie ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@BiB - Taka droga miałaby sens. Część ruchu od strony Fromborka/Braniewa skierowano by wprost na Ogólną, żeby nie zapychać Królewieckiej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0