Wybrany wątek opinii

Ale jaką drogę chce tam budować miasto? Poszerzyć Fromborską czy jakiś łącznik od Dąbrowy do Fromborskiej?
Ploterek (2023.04.25)
@Ploterek - Chodzi o droge, ktora bylaby przedluzeniem ogolnej i dalej do Krolewieckiej. Jest gdzies to na planach rozwoju glownej sieci drogowej miasta.
nie_ma_czasow (2023.04.25)
@nie_ma_czasow - Może chodzi o ten plan.
BiB (2023.04.25)
@BiB - To nie plan tylko studium
aborygen_stont (2023.04.25)
@aborygen_stont - Tak, przepraszam, ale chyba nawet tutaj widać planowane poprowadzenie ulicy.
BiB (2023.04.25)
@BiB - Taka droga miałaby sens. Część ruchu od strony Fromborka/Braniewa skierowano by wprost na Ogólną, żeby nie zapychać Królewieckiej.
Ploterek (2023.04.26)
Powrót do komentarzy